Uskršnja izložba radova osoba na liječenju u Psihijatrijskoj bolnici Rab

Uskršnja izložba radova osoba na liječenju u Psihijatrijskoj bolnici Rab

Uoči Uskrsa, u starom gradu Rabu, u crkvici sv. Nikole, otvorena je izložba radova nastalih u okviru Odsjeka za integrativnu rehabilitaciju Psihijatrijske bolnice Rab. Izloženi su simpatični uskršnji aranžmani i šaroliki ukrasi. Otvaranju su prisustvovali uzvanici, djelatnici Bolnice i više osoba koje se nalaze na liječenju u našoj Bolnici, a autori su izloženih radova. Ispred Udruge za rehabilitaciju i resocijalizaciju osoba s duševnim smetnjama Fera, svima koji su izrađivali radove zahvalila se predsjednica Udruge prof.Nada Perkić.

Otvarajući izložbu, ravnateljica PB Rab Vesna Šendula Jengić je istakla kako je veliki broj pacijenata liječen u našoj Bolnici izjavio da su se na Odsjeku za integrativnu rehabilitaciju, gdje su sudjelovanjem u raznim radionicama mogli izraziti svoju maštovitost i naučiti nove vještine, osjećali motivirano i kao kod kuće. Mnogi su se nakon otpusta iz Bolnice nastavili baviti se onime što su naučili na kreativnim radionicama.„ Živimo u vremenu u kojem se prave vrijednosti ne cijene. Kada se čovjeku stisne u duši i unatoč tome kreira i daje, onda to stostruko vrijedi. Zato zahvaljujem svima vama što se omogućili ovo događanje i da uoči Uskrsa pošaljemo poruku mira koja i te kako ljekovita u ovom trenutku“, rekla je ravnateljica, pohvalivši rad, trud i kreativnost vidljivu u izloženim radovima.

Izložba će biti otvorena do 15. travnja.

Copyright © 2006 - 2024 | Županijska specijalna bolnica Insula
Izrada web stranica - Fer Projekt
Pretraga