Glazbena matineja
U sklopu „Glazbene matineje“ ove subote imali smo čast i privilegij uživati u koncertu mladog i talentiranog pjevača Sergeja, polufinalista showa The Voice Hrvatska.
Uz gitarsku pratnju profesorice Slađane Čolović, profinjenim izvedbama emotivnih balada Sergej nikoga nije ostavio ravnodušnim!
Brojna publika uživala je atmosferi ispunjenoj emocijama, toplinom i vrhunskim interpretacijama te Sergeju i prof. Čolović od srca zahvaljujemo na ovom prekrasnom glazbenom jutru!