Obilje kolača za pacijente Bolnice

Obilje kolača za pacijente Bolnice

U zgradi Odsjeka za integrativnu rehabilitaciju priređen je blagdanski domjenak za osobe koje se nalaze na liječenju u našoj Bolnici. Glavna medicinska sestra Bolnice Štefica Deželjin, bacc. med. techn., zaželjela je pacijentima sreću, zdravlje i što skoriji povratak kućama, te ih pozvala da se pogoste kavom, čajem i obiljem raznovrsnih ukusnih kolača.

Za posebnu veliku pohvalu je trud pacijenata i nekoliko volontera koji su, pod vodstvom naših radnih terapeuta, nekoliko dana prije domjenka, u kuhinji Odsjeka za integrativnu rehabilitaciju, marljivo spremali različite vrste kolača.
Bolnički bend u kojem sviraju naši pacijenti, izvedbom božićnih pjesama pridonio je stvaranju svečanog blagdanskog ugođaja.

Copyright © 2006 - 2024 | Županijska specijalna bolnica Insula
Izrada web stranica - Fer Projekt
Pretraga