Odlazak u mirovinu dugogodišnjeg suradnika Frana Španjola
S Novom godinom ispratili smo u mirovinu našeg dugogodišnjeg radnika Frana Španjola. Oproštajem smo se prisjetili mnogih teških i napornih godina stvaranja bolnice, kao i mnogih dobrih i radosnih trenutaka koji nas povezuju. Nije bilo radne akcije u kojoj Frane nije sudjelovao, niti predavanja na koje nije došao. Uvijek nasmijan, srdačan i susretljiv, Frane je jedan od najomiljenijih medicinskih tehničara među pacijentima i drag suradnik, prijatelj i učitelj mnogim zaposlenicima.
Našem dragom Franu, kao i svim ostalim zaposlenicima Bolnice koji su tijekom protekle godine otišli u mirovinu, od srca želimo dobro zdravlje te lijepe
i vedre umirovljeničke dane!
