Posjet studenata medicine iz Indonezije

Posjet studenata medicine iz Indonezije

U sklopu tzv. Twinning projekta - programa međukontinentalne razmjene studenata s Medicinskim fakultetom Sveučilišta u Rijeci, Psihijatrijsku bolnicu Rab, kao nastavnu bazu Medicinskog fakulteta Sveučiišta u Rijeci, posjetila je skupina studenata medicine s Universitas Indonesia, Jakarta, iz Indonezije u pratnji studenta radiološke tehnologije s Fakulteta zdravstvenih studija, Mateja Butigana.

U međukulturalnim susretima i razmjenama svi dobivaju. Tako nam je bilo zadovoljstvo pokazati našim gostima bolnicu i terapijski pristup, ali i čuti nešto o indonezijskom zdravstvenom sustavu. U razgledavanju nam je pomogao i prekrasan sunčani dan, a dodatno su nas razvedrile i lijepe poruke koje su studenti upisali u našu knjigu dojmova.

više slike možete pogledati OVDJE

Copyright © 2006 - 2024 | Županijska specijalna bolnica Insula
Izrada web stranica - Fer Projekt
Pretraga