Turnir u stolnom tenisu

Turnir u stolnom tenisu

Na Odsjeku radne terapije održan je tradicionalni Uskršnji stolnoteniski turnir. I ove godine odaziv na natjecanje je bio dobar, pa je svoje sposobnosti igranja stolnog tenisa odmjerilo dvadeset bolesnika. Cilj turnira je druženje, rekreacija, komunikacija, te podizanje samopouzdanja. Pobjednicima turnira uručene su prigodne nagrade.

Copyright © 2006 - 2024 | Županijska specijalna bolnica Insula
Izrada web stranica - Fer Projekt
Pretraga